VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

WINTEROWSKI Leonard
Numer: 15
ID: 008015

WINTEROWSKI Leonard BIOGRAFIA

Tytuł:Portret chłopca (1896)
Technika:50,5 x 33,5 cm
65 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Wymiary:olej, płótno
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:17500 zł
Cena z opłatą aukcyjną:20650 zł