VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

TERLIKOWSKI Włodzimierz
Numer: 39
ID: 008039

TERLIKOWSKI Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Most w Avignon (1946)
Technika:olej, płótno
Wymiary:47 x 60,5 cm
68 x 83,5 cm (z oprawą)
Estymacja:20000 - 30000 zł Sprzedaż poaukcyjna