VIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IV 2021)

WEISS Wojciech
Numer: 7
ID: 008007

WEISS Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kwiatami na tle okna
Technika:olej, płótno naciągnięte na tekturę
Wymiary:64,5 x 47 cm
80 x 63 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:19500 zł
Cena uzyskana:25500 zł
Cena z opłatą aukcyjną:30090 zł