Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
ARENDT Andrzej
LOT 64 | ID: 009064 |
ARENDT Andrzej BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dwa totemy (1970) |
Technika: | drewno |
Wymiary: | 32,5 x 8,3 x 9 cm; 30,7 x 7,4 x 8 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "ANDRZEJ | ARENDT | Wejherowo | 1970 r." (każdy)
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena uzyskana: | 700 zł |