IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

ARENDT Andrzej
LOT 64
ID: 009064

ARENDT Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Dwa totemy (1970)
Technika:drewno
Wymiary:32,5 x 8,3 x 9 cm; 30,7 x 7,4 x 8 cm
Sygnowany na podstawie: "ANDRZEJ | ARENDT | Wejherowo | 1970 r." (każdy)

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.
Cena wywoławcza:400 zł
Cena uzyskana:700 zł