Krakowski Dom Aukcyjny

IX Aukcja Dzieł Sztuki

25 maja (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

13 - 25 V 2021 godz. 10-18

Regulamin Arkusz zlecenia aukcyjnegoZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego Arkusz zlecenia

GŁÓD Andrzej

GŁÓD Andrzej
LOT 23
ID: 009023

GŁÓD Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Frasobliwy
Technika:drewno
Wymiary:24,2 x 5,4 x 4,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "A GŁÓD"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 1500 zł