IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

GŁÓD Andrzej
LOT 23
ID: 009023

GŁÓD Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Frasobliwy
Technika:drewno
Wymiary:24,2 x 5,4 x 4,5 cm
Sygnowany na podstawie: "A GŁÓD"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 1500 zł