IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

WOJTCZAK Andrzej
LOT 57
ID: 009057

WOJTCZAK Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Św. Teresa
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:53,5 x 17 x 6 cm
Sygnowany i opisany na podstawie: "Św. Teresa", "WOJTCZAK | ANDRZEJ | 99-301 KUTNO | UL. ŁOKIETKA, 6/5".

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Estymacja:1500 - 2500 zł