Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
TOBOROWICZ Antoni
LOT 65 | ID: 009065 |
TOBOROWICZ Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus (1970) |
| Technika: | drewno |
| Wymiary: | 40,5 x 8,8 x 7 cm |
| Sygnowany na podstawie: "ANTONI | TOBOROWICZ | 17.III.70 r."
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. | |
| Cena wywoławcza: | 600 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |