IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

TOBOROWICZ Antoni
LOT 65
ID: 009065

TOBOROWICZ Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Chrystus (1970)
Technika:drewno
Wymiary:40,5 x 8,8 x 7 cm
Sygnowany na podstawie: "ANTONI | TOBOROWICZ | 17.III.70 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.
Cena wywoławcza:600 zł
Cena uzyskana:800 zł