IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

KAMIŃSKI Ignacy
LOT 19
ID: 009019

KAMIŃSKI Ignacy BIOGRAFIA

Tytuł:Boruta
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:25 x 6,5 x 6 cm
Sygnowany na podstawie: "IGNACY KAMIŃSKI | W. OPACZEW | (nieczytelnie) | (pieczątka) "609""

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:800 - 1500 zł