IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

RACZEK Józef
LOT 39
ID: 009039

RACZEK Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Madonna (1976)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:23,5 x 19 cm (w świetle oprawy)
27,5 x 23,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany na odwrocie śr.: "Józef ze Sącza | Stary Sącz 1976", pieczątka artysty.

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.

Estymacja:1000 - 1500 zł