Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
KOSTUR Karol
LOT 78 | ID: 009078 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po mszy II (1985) |
| Technika: | gwasz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 30,2 x 48,7 cm 38,5 x 57 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1700 - 2500 zł |