Krakowski Dom Aukcyjny

IX Aukcja Dzieł Sztuki

25 maja (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

13 - 25 V 2021 godz. 10-18

Regulamin Arkusz zlecenia aukcyjnegoZaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

zaloguj sięArkusz zlecenia aukcyjnego Arkusz zlecenia

KOSTUR Karol

KOSTUR Karol
LOT 78
ID: 009078

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Po mszy II (1985)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:30,2 x 48,7 cm
38,5 x 57 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"

Estymacja:1700 - 2500 zł