IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PORADA Marian
LOT 59
ID: 009059

PORADA Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Krucyfiks (1993)
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:60,5 x 40 x 4,5 cm
Sygnowany na odwrocie: "wyk MARIAN PORADA | 1993 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Estymacja:1000 - 2000 zł