Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
PIWKO Mieczysław
LOT 51 | ID: 009051 |
PIWKO Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pieta |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 40,8 x 19,5 x 12,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na odwrocie: "PIWKO M."
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |