IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

PIWKO Mieczysław
LOT 51
ID: 009051

PIWKO Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Pieta
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:40,8 x 19,5 x 12,5 cm
Sygnowany na odwrocie: "PIWKO M."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1600 zł