IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)

SĘK Ryszard
LOT 56
ID: 009056

SĘK Ryszard BIOGRAFIA

Tytuł:Adam i Ewa
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:46,5 x 13 x 10,5 cm
Sygnowany na spodzie podstawy: "Sęk | Ryszard"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artysty.

Estymacja:2000 - 3000 zł