X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

SETKOWICZ Adam
LOT 43
ID: 010043

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski z chatami (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:23 x 32 cm
38,5 x 37 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "A. Setkowicz 942"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:3800 zł