Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
LOT 22 | ID: 010022 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Napoleon ze sztabem obserwujący przeprawę wojska przez Dniepr (1929) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 94,5 x 144,5 cm 119,5 x 170 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1929" Na odwrocie opinia dra Jana Lankau. Więcej o obrazie w artykule na podstronie [ZOBACZ] | |
| Cena wywoławcza: | 54000 zł |
| Cena uzyskana: | 54000 zł |