X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

Numer: 22
ID: 010022

Tytuł:Napoleon ze sztabem obserwujący przeprawę wojska przez Dniepr (1929)
Technika:olej, płótno
Wymiary:94,5 x 144,5 cm
119,5 x 170 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:54000 zł
Cena uzyskana:54000 zł