X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 22
ID: 010022

Tytuł:Napoleon ze sztabem obserwujący przeprawę wojska przez Dniepr (1929)
Technika:olej, płótno
Wymiary:94,5 x 144,5 cm
119,5 x 170 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1929"
Na odwrocie opinia dra Jana Lankau.

Więcej o obrazie w artykule na podstronie [ZOBACZ]

Cena wywoławcza:54000 zł
Cena uzyskana:54000 zł