X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 8
ID: 010008

WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Spichlerz Ulanowskich w Kazimierzu nad Wisłą (ok. 1920)
Technika:litografia, papier
Wymiary:35,5 x 45 cm
58,5 x 66 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany ołówkiem l.d.: "LWycz"
Niewielkie przetarganie papieru śr.g.

Grafika była eksponowana na wystawie "Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego" w Galerii Dyląg (Kraków 2018) oraz reprodukowana na stronie 20 katalogu wystawy wydanego pod redakcją Wiesława Dyląga oraz Martyny Rabajczyk.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Włodzimierza Kaweckiego.
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5000 zł