X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 27
ID: 010027

Tytuł:Klucze od nieba
Technika:olej, sklejka
Wymiary:24,7 x 35 cm
36,8 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman"
Na odwrocie opis autorski ołówkiem: "Klucze od nieba | (Klucze Piotrowe)"
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:25000 zł