X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

LOT 33
ID: 010033

Tytuł:Tyberiada - widok z okna (1943)
Technika:olej, karton
Wymiary:17 x 22,7 cm
19,5 x 25,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1943 | Tiberias"
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Tiberias | kwiecień | 1943 | Widok z okna hotel [nieczytelne]"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:9500 zł