XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

Numer: 62
ID: 011062

Tytuł:Żółte tulipany (2016)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35,3 x 35,3 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:28000 zł