XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)

JANIKOWSKI Mieczysław
Numer: 74
ID: 011074

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z pomidorami
Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
Cena wywoławcza:2500 zł
Cena uzyskana:2500 zł