Krakowski Dom AukcyjnyXI Aukcja Dzieł Sztuki
13 października (środa) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14,
JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 74 | ID: 011074 |
JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Martwa natura z pomidorami |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 30 x 40 cm |
Uwagi: | Opisany ołówkiem na blejtramie: "Mieczysław Janikowski" Widoczne liczne spękania warstwy malatury. PROWENIENCJA: - kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.
Cena wywoławcza: | 2500 zł |
Cena uzyskana: | 2500 zł  |