Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KRZYSZTOF Bronisław
LOT 44 | ID: 012044 |
KRZYSZTOF Bronisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kobieta (2002) |
Technika: | brąz patynowany, granit (podstawa) |
Wymiary: | 32 x 18 x 11 cm 37,5 x 19,7 x 20 cm (z podstawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana z tyłu: "BK | 2002| N 57" PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 20000 - 30000 zł |