Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
LOT 25 | ID: 012025 |
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sanna |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35,5 x 50,5 cm 52 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Cz. Wasilewski"
PROWENIENCJA: - zakup w Domu Aukcyjnym Agra-Art. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 10000 - 15000 zł |