XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

PĘKSOWA Ewelina

PĘKSOWA Ewelina
LOT 40
ID: 012040

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Krzyże Stoczniowe (1980)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:58,7 x 48,7 cm (w świetle oprawy)
67 x 57,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "EPęksowa | 1980"
Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | Zakopane", "Krzyże Stoczniowe"
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł