Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
STAROWIEYSKI Franciszek
LOT 54 | ID: 012054 |
STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kolczasty orgazm (1994) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 50 x 32,5 cm 70,5 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.g.: "16 FrS 94" Opisany l.g.: "kolczasty orgazm" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 12000 - 20000 zł |