Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
MALCZEWSKI Jacek
LOT 9 | ID: 012009 |
MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z dworkiem polskim |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 11,3 x 18,6 cm 20 x 28 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JMalczewski" | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |