XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

MALCZEWSKI Jacek
LOT 9
ID: 012009

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z dworkiem polskim
Technika:akwarela, papier
Wymiary:11,3 x 18,6 cm
20 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "JMalczewski"
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:12000 zł