XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Jacek
LOT 9
ID: 012009

MALCZEWSKI Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z dworkiem polskim
Technika:akwarela, papier
Wymiary:11,3 x 18,6 cm
20 x 28 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "JMalczewski"
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:12000 zł