Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
DUDA-GRACZ Jerzy
LOT 49 | ID: 012049 |
DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Szafarnia – Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 (2003) |
Technika: | serigrafia, papier, ed. 13/35 |
Wymiary: | 41 x 54,5 cm (wymiary grafiki) 46 x 58 cm (w świetle passe-partout) 71 x 81 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany tuszem p.d.: "Jerzy Duda-G 2003." Opisany tuszem l.d.: "Szafarnia - Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 Ink. Print (13/35)." Sucha pieczęć z sygnaturą artysty w dolnej części passe-partout. |
Cena wywoławcza: | 4800 zł |
Cena uzyskana: | 4800 zł |