XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

DUDA-GRACZ Jerzy

DUDA-GRACZ Jerzy
LOT 49
ID: 012049

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Szafarnia – Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 (2003)
Technika:serigrafia, papier, ed. 13/35
Wymiary:41 x 54,5 cm (wymiary grafiki)
46 x 58 cm (w świetle passe-partout)
71 x 81 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany tuszem p.d.: "Jerzy Duda-G 2003."
Opisany tuszem l.d.: "Szafarnia - Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 Ink. Print (13/35)."
Sucha pieczęć z sygnaturą artysty w dolnej części passe-partout.
Cena wywoławcza:4800 zł
Cena uzyskana:4800 zł