Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 5 | ID: 012005 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa siwego konia (1947) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 39,7 x 36 cm 50,5 x 46,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947" Na odwrocie szkic głowy konia, dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 18000 zł |