Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 4 | ID: 012004 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Huzar na patrolu (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 25 x 18,5 cm 30 x 24 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1929" W partii nieba widoczne spękania warstwy malarskiej. Obraz wystawiany na Aukcji Malarstwa w Domu Aukcyjnym Agra-Art (19.06.2016 r.). | |
| Cena wywoławcza: | 9000 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |