XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 4
ID: 012004

Tytuł:Huzar na patrolu (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 18,5 cm
30 x 24 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1929"
W partii nieba widoczne spękania warstwy malarskiej.

Obraz wystawiany na Aukcji Malarstwa w Domu Aukcyjnym Agra-Art (19.06.2016 r.).
Cena wywoławcza:9000 zł
Cena uzyskana:21000 zł