Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 3 | ID: 012003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan i Moskal (1933) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 40,5 x 55,3 cm 51 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1933" | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 32000 zł |