Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
SŁABIAK Juliusz
LOT 22 | ID: 012022 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 42 x 61 cm 60,5 x 79,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Juliusz Słabiak" PRACA NIEDOSTĘPNA | |