XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

SŁABIAK Juliusz
Numer: 22
ID: 012022

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Wesele krakowskie
Technika:olej, płótno
Wymiary:42 x 61 cm
60,5 x 79,5 cm (z oprawą)
Estymacja:4000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna