Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
CHMURSKI Kazimierz
LOT 33 | ID: 012033 |
CHMURSKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na targu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 35,5 cm 58,5 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "K. Chmurski" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |