XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

CHMURSKI Kazimierz
LOT 33
ID: 012033

CHMURSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Na targu
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 35,5 cm
58,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Chmurski"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4000 zł