XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LESZKO Ludwik
LOT 38
ID: 012038

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Spółdzielnia rybacka na jeziorze Mamry (1954)
Technika:olej, tektura
Wymiary:62 x 88 cm
74 x 99,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1954"
Na odwrocie odręczna metka z Wystawy Ligi Przyjaźni Żołnierza.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:4000 zł