Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 23 | ID: 012023 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Księżyc nad bazyliką Mariacką |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 69,7 x 50 cm 88 x 68 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "St. Fabijański" Na odwrocie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. |
Cena wywoławcza: | 2800 zł |
Cena uzyskana: | 4400 zł |