Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 18 | ID: 012018 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pasterka przy ognisku (1911) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 76 x 107 cm 92 x 123 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S. Gibiński | 1911" Widoczne liczne zabrudzenia warstwy malarskiej, dwa otwory w tekturze (śr.g., p.śr.), ślady zarysowań (śr.g.) oraz załamanie podłoża (p.d.). Na odwrocie fragment olejnej kompozycji z pędzącą parokonką, sygnowany i datowany p.d.: "St. Gibiński | 1911" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 8000 - 15000 zł |