Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
OCHMAN Wiesław
LOT 78 | ID: 012078 |
OCHMAN Wiesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż (1996) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 15 x 17,7 cm 20 x 23 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "Kochanym | Wilmie, Agatce | i Jurkowi z | prośbą o przyjście | Wiesław Ochman | 96" Niewielkie zagięcie tektury widoczne śr.g. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |