XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

OCHMAN Wiesław

OCHMAN Wiesław
LOT 78
ID: 012078

OCHMAN Wiesław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż (1996)
Technika:olej, tektura
Wymiary:15 x 17,7 cm
20 x 23 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Kochanym | Wilmie, Agatce | i Jurkowi z | prośbą o przyjście | Wiesław Ochman | 96"
Niewielkie zagięcie tektury widoczne śr.g.
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł