Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 21 | ID: 012021 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Małżeńska rozmowa |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 69,7 cm 69 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski" Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
| Estymacja: | 7000 - 10000 zł |