Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 20 | ID: 012020 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Swaty |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 74,5 x 99 cm 92,5 x 118,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. Na powierzchni obrazu widoczne punktowe zabrudzenia warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |