Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
BETLEY Wojciech
LOT 34 | ID: 012034 |
BETLEY Wojciech BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret damy w kapeluszu |
Technika: | olej, płótno (luzem) |
Wymiary: | 32 x 22,5 cm 35,5 x 25,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.g.: "WBetley"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 5000 zł |