Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 45 | ID: 013045 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z drogą |
Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
Wymiary: | 50 x 65,5 cm 61 x 76 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Ign. Pieńkowski" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. |
Cena wywoławcza: | 3800 zł |
Cena uzyskana: | 4800 zł |